top of page
LE1907H_5f8509e94ba31.jpg

Online İtibar Yönetimi

Online İtibar Yönetimi

Markanızın online itibarını korumak için deneyimlerimizden faydalanarak, dijitaldeki tüketicilerin algısını olumlu yönde güçlendirebilirsiniz.

Söz Konusu İtibarınız İse Tepkisiz Kalamazsınız !

İnternette markanız hakkında olumlu bir yorum yapıldığında, bu pozitif içerigi öne çıkartabilir ve online itibarınıza katkı sağlayabilirsiniz. Olumsuz bir yorum yapıldığında ise doğru yönetim teknikleri ile online itibarınızı koruyabilirsiniz. Bu aşamada yapacağınız en büyük hata, tepkisiz kalmaktır.

 

 

Siz Konuşulan Olmanın Ayrıcalığını Yaşarken, Biz Tüm Olumsuzlukları Yok Edelim!

İnsanların internette, özellikle sosyal medyada vakitlerinin çoğunu geçirmeye başlaması, markalar için de “Online İtibar Yönetimi” konusunu gündeme getirdi. Markaların sosyal medyada ve diğer platformlarda kendileri ya da ürünleri hakkında konuşulanları takip etmesi ve olumsuz yorumlara karsı hızlı aksiyon alması, marka konumlandırması açısından da oldukça önemli. Ancak çoğu marka bu görev için hazırlıksız yakalanıyor ya da görev alanı olmayan bir çalışanını görevlendiriyor. Online İtibar Yönetimi, uzmanından başka bir kişiye verilemeyecek kadar önemli bir görevdir.

Konsol Reklam, bünyesinde çalışan PR uzmanları ile itibarınızı göz önünde tutarken, ürettiğiniz içeriklerden yapacağınız sunumlara kadar sesleniş biçiminizi tasarlar ve sıfır hata politikası uygular.

Profesör Sahnede Öğretim
Image by airfocus
bursa grafik tasarım ajans (3).jpg
Grafik Tasarım Çalışmalarımız
 • Bilboard
  Markanızın şehrin en çok ziyaret edilen noktalarında yer almasını istiyorsanız sizin için doğru seçim Billboard. En yaygın Açıkhava reklamlarından biri olan bu sistemde müşterilerinizin dikkatini kolay bir biçimde çekebilirsiniz. Doğru mesajı doğru lokasyonlarda ileterek, müşterilerinizle etkili bir şekilde etkileşim kurabilirsiniz. Marka görünürlüğü hedeflenen işlerde doğru medya ve bütçe planlaması ile markanızı daha başarılı bir konuma getirebilirsiniz. Şehrin birçok noktasında bulunan billboardlar sesinizi tüm müşterilerinize duyurmanızı sağlayacak. Trafiğin sıkıştığı anlarda insanlar etrafta ilgilenecek bir şeyler ararlar, bu noktada devreye billboardlar girer, dikkat çekici ve etkili bir billboard çalışması markanın mesajını en doğru şekilde iletir.
 • Metro Tv
  Bursa Metro TV, Türkiye’nin dört büyük metropolünden biri olan ve 3 milyonun üzerinde insanın yaşadığı Bursa’da metro, ipek böceği ve nostaljik tramvay gibi tüm raylı sistem taşıma araçlarına entegre edilmiş dijital ekranları ile yolculara keyifli bir yolculuk sunarken, gerek yerel gerekse ulusal firmaların reklam ve tanıtımlarını hedef kitlelerine ulaştırıyor.
 • Outbox
  Üst geçit reklam alanları.
 • Metro Clp (Raket)
  Metro Raket (CLP), metro istasyonlarının duvarlarına asılan raket tipi reklam panolarıdır. Metroya giriş alanlarının karşısı, metro bekleme istasyonu duvarları veya yürüyen merdiven iniş ve çıkış noktaları gibi insanların rahatlıkla görebileceği yerlerde konumlandırılır.
 • Otobüs Giydirme
  Açık hava reklamcılığının bir parçası olan araç giydirme ya da otobüs giydirme, bir anlamda “gezen reklam” uygulamasıdır. Reklamcılık ve marka bilinirliği açısından birçok faydası olan otobüs giydirme, renkli ve esprili reklam görselleri veya uygulamaları ile ilgi çeker.
 • Totem
  Totem tabela, bir direk ve bir üst kasetten oluşan, genellikle firmaların bilinirliğini arttırması amacı ile başvurdukları bir reklam ürünüdür. Genelde cepheden açık alanlarda, karayolları kenarlarında ve cadde kenarlarında kullanılır.
 • Duvar Kiralama
  Duvar reklamları, şirketler için birçok avantaj sunan reklam alanlarıdır. Açık hava reklamcılığı ya da outdoor reklamcılık alanında yaygın olarak kullanılan duvar reklamları, özellikle yaya ve araç yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde konumlandırılmaktadır.
 • Elektrik Direği Banner
  Açık hava reklamcılığının önemli bir parçası olan direk reklamları, reklam verenlerin hedef kitlesine göre tasarlanan ve iyi sonuçlar verebilen bir türdür. Farklı boyutlarda ve farklı alanlarda, belli kriterler esas alınarak uygulanmaktadır.
bottom of page