top of page
LE1907H_5f8509e94ba31.jpg

Online İtibar Yönetimi

Online İtibar Yönetimi

Markanızın online itibarını korumak için deneyimlerimizden faydalanarak, dijitaldeki tüketicilerin algısını olumlu yönde güçlendirebilirsiniz.

Söz Konusu İtibarınız İse Tepkisiz Kalamazsınız !

İnternette markanız hakkında olumlu bir yorum yapıldığında, bu pozitif içerigi öne çıkartabilir ve online itibarınıza katkı sağlayabilirsiniz. Olumsuz bir yorum yapıldığında ise doğru yönetim teknikleri ile online itibarınızı koruyabilirsiniz. Bu aşamada yapacağınız en büyük hata, tepkisiz kalmaktır.

 

 

Siz Konuşulan Olmanın Ayrıcalığını Yaşarken, Biz Tüm Olumsuzlukları Yok Edelim!

İnsanların internette, özellikle sosyal medyada vakitlerinin çoğunu geçirmeye başlaması, markalar için de “Online İtibar Yönetimi” konusunu gündeme getirdi. Markaların sosyal medyada ve diğer platformlarda kendileri ya da ürünleri hakkında konuşulanları takip etmesi ve olumsuz yorumlara karsı hızlı aksiyon alması, marka konumlandırması açısından da oldukça önemli. Ancak çoğu marka bu görev için hazırlıksız yakalanıyor ya da görev alanı olmayan bir çalışanını görevlendiriyor. Online İtibar Yönetimi, uzmanından başka bir kişiye verilemeyecek kadar önemli bir görevdir.

Konsol Reklam, bünyesinde çalışan PR uzmanları ile itibarınızı göz önünde tutarken, ürettiğiniz içeriklerden yapacağınız sunumlara kadar sesleniş biçiminizi tasarlar ve sıfır hata politikası uygular.

Profesör Sahnede Öğretim
Image by airfocus
bursa grafik tasarım ajans (3).jpg
Grafik Tasarım Çalışmalarımız
bottom of page